جلسه هیات مدیره انجمن علمی فقه و حقوق خانواده ایران با حضور حداکثری اعضاء برگزار شد

۰۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۲ کد : ۳۲۳۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۳

جلسه هیات مدیره انجمن علمی فقه و حقوق خانواده ایران در روز سه شنبه 25 شهریور 1399 با حضور حداکثری اعضای انجمن در پردیس خواهران برگزار شد.

گفتنی است اعضای انجمن در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجمن در سال 98  و رتبه بندی انجمن در سال مذکور به ارائه پیشنهاداتی درباره چگونگی اجرای برنامه اعم از نشست‌ها، کارگاه‌ها و مسابقات در سال 99  مبادرت نمودند.

سپس دکتر مهدوی کنی، عضو هیات علمی پردیس خواهران و نائب رئیس انجمن ضمن ارایه گزارشی از فعالیت‌های   انجمن علمی فقه و حقوق خانواده ایران در سال 98 خاطر نشان نمود: تاکنون برنامه‌های بسیار مفید و موثری در قالب انجمن‌‎های علمی فقه و حقوق خانواده ایران برگزار شده است، اما اجرای این برنامه‌ها نباید محدود به دانشگاه باشد؛ لذا از اعضای انجمن درخواست می‌نمایم تا با نهادها، موئسسات و سایر دانشگاه‌ها و حوزه‌ها جهت اجرای برنامه‌های مشترک با دیگر انجمن‌های علمی در حوزه خانواده در تعامل باشند و در این خصوص هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

در پایان به منظور پیشبرد عملکرد انجمن، اعضا هیات مدیره به ارائه پیشنهاداتی در خصوص چگونگی نحوه تقسیم وظایف بین اعضا مبادرت نمودند.


نظر شما :