برگزاری جلسه هیات مدیره انجمن با حضور حداکثری اعضاء

۰۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۶ کد : ۳۲۰۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۹

جلسه هیات مدیره انجمن علمی فقه و حقوق خانواده ایران در روز یکشنبه 7 دی با حضور حداکثری اعضای انجمن در پردیس خواهران برگزار شد.

اعضای انجمن در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجمن در نیمه دوم سال 97 به ارائه پیشنهاداتی درباره برنامه های سال 98 مبادرت نمودند.

در ادامه جلسه دکتر غلامرضا پیوندی، عضو هیات مدیره انجمن ضمن اشاره به لزوم جلوگیری از انجام کارهای موازی علمی بیان کرد: استفاده از اساتید متخصص در هر حوزه علمی در این زمینه بسیار مفید است. لذا توصیه می‌گردد نشست‌های مشترکی با دیگر موسسات علمی برگزار شود و هم‌افزایی‌های علمی بیشتر گردد. به همین منظور برگزاری "کرسی نقد در مورد سیاست‌های نظام مشترک با عنوان آسیب‌شناسی سیاست‌گذاری و سیاست‌‌های کلی ایران در حوزه خانواده" به صورت مشترک با پژوهشکده انجمن در سال 98 پیشنهاد می‌گردد.

خانم دکتر مهدوی، عضو هیات علمی پردیس خواهران و نائب رییس انجمن در ادامه ضمن تائید مباحث مطرح شده خاطر نشان نمود: تاکنون برنامه‌های بسیار مفید و موثری در قالب انجمن‌‎های علمی فقه و حقوق خانواده ایران برگزار شده است، اما اجرای این برنامه‌ها نباید محدود به دانشگاه باشد. لذا از اعضای انجمن درخواست می‌نمایم تا با نهادها، موئسسات و سایر دانشگاه‌ها و حوزه‌ها جهت اجرای برنامه‌های مشترک در تعامل باشند و در این خصوص هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

در پایان این جلسه گزارش‌ برنامه‌های برگزار شده در انجمن شامل کارگاه پرونده خوانی، برنامه موت‌کورت، همایش ملی فقه و تربیت توسط اعضای انجمن ارائه گردید.


نظر شما :